Делегація Яремчанської міської ради відвідала Намислув

В рамках міжнародної співпраці між містами-партнерами наприкінці серпня делегація від Яремчанської міської ради в складі секретаря Петра Жіляка та посадових осіб міськвиконкому відвідала місто Намислув (Польща). Про це повідомляється на офіційній фейсбук – сторінці міської ради.

На особисте запрошення бургомістра до робочої поїздки долучився також колишній міський голова Василь Онутчак.
Крім представників українських міст Яремча та Львова, до Намислува прибули також делегації міст Небельшюц (Німеччина), Кішкоре (Угорщина), Загон (Румунія) та Глучин (Чехія).
“Зустрічі були присвячені обговоренню організації (після відміни пандемічних обмежень) програм учнівських обмінів, стажування представників громад для обміну досвідом, зокрема щодо поводження з відходами, залучення і ефективного використання фінансової допомоги ЄС, спрямованої на реалізацію важливих для мешканців громад проєктів і соціальних ініціатив”- йдеться в повідомленні.
Важливою темою стала майбутня співпраця в галузі культури й освіти, зокрема реалізація спільних завдань і проєктів у галузях.
Представники Яремчанської громади мали відвідали Музей Гуцульщини в Намислуві, а також фестиваль «Dozynki Gminne».
“Дякуємо керівництву міста Намислув за можливість обговорити ключові питання подальшої співпраці, а також за гостинність та теплий прийом. Окрема подяка Маріушу Яблонському та Аркадіушу Олексаку за любов до нашого краю”, – зазначено в дописі.