У Яремчі відсвяткували День міста

 24 та 25 липня у Яремчі відсвяткували День міста та провели Другий відкритий гуцульський карнавал.

Протягом двох днів всі охочі мали змогу відвідати чимало різноманітних майстер-класів, зокрема з гри на дримбі та трембіті, бісероплетіння, вишивки бісером, кулінарні та інші.

У суботу містом проводилися безкоштовні піші екскурсії від  найкращих місцевих екскурсоводів. На літній сцені виступали місцеві мистецькі колективи, а на центральній  – відбувся етноконцерт. Вечірня програма складалася з виступів запрошених гостей – гуртів «Анця», Rock-H, «Цвіт кульбаби» та KALUSH.

У неділю, 25 липня, свято розпочалося яскравим показом моделей етноодягу та його стилізацій, театралізованим дійством – збором наречених на гуцульське весілля, майстер-класами з гуцульських танців. Головною подією дня стала яскрава колона Другого гуцульського карнавалу. До речі, перемогу в ході вдруге отримав санаторій “Прикарпатський”.

Гостей свята пригощали грибовою юшкою від міського голови, а опісля на всіх  чекав концерт за участі етноколективів області і запрошених зірок – гуртів «Медовий полин», «КораЛЛі», SELFY та IVAN NAVI.