ОДА: 1 вересня яремчанські школярі сядуть за парти нової школи

В середу, 29 липня перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Маланій, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимир Джигіта та міський голова м. Яремче Василь Онутчак ознайомилися із ходом добудови Яремчанської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів. Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Ці роботи ведуться у рамках реалізації програми «Велике будівництво», яка передбачає будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садочків та стадіонів по всій країні.

«Програма «Велике будівництво» ефективно розвиває й вдосконалює освітянську галузь в області. У Яремчанській школі здійснюються якісні будівельні роботи та учні навчатимуться у сучасному навчально-виховному закладі. Будівельна готовність цього об’єкта становить 87 відсотків», – розповіла Марія Савка.

Зауважувалось, що на будівництво освітнього закладу виділили 9,55 млн гривень з Державного фонду регіонального розвитку. Також передбачені й кошти із місцевого бюджету у рамках спільного фінансування цього проекту.

Василь Онутчак запевнив, що Яремчанська міська рада перерахує черговий транш коштів із місцевого бюджету, які передбачені на будівництво цієї школи.