Надзвичайна ситуація в Микуличині: в зоні ризику підтоплення близько 150 будинків

В с. Микуличин внаслідок тривалих опадів в горах стався зсув, який перекрив русло місцевого потічка на уч. Мерисний. В результаті утворюється величезне озеро, яке в разі продовження злив може прорвати утворену з дерев, каміння і грунту дамбу й затопити частину села.

На місце вже виїжджали керівники села разом з рятувальниками та геодезистами. “До того озера, яке утворюється, немає доїзду – вся дорога перебита. Від ідеї підірвати відмовилися. Спеціальної техніки, щоб якось то розтягнути, на Яремчанщині немає. Ситуація дуже складна і є велика загроза прориву”, – каже сільський голова Микуличина Василь Скірчук.

В сільській раді порахували, що в зоні ризику зараз знаходиться близько ста п’ятидесяти приватних будинків. “Людей попередили про ситуацію, відселяємо”, – повідомив очільник села.

Ввечері має відбутися засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій прийматимуть рішення щодо подальших дій для вирішення цієї надзвичайної ситуації. Обласне керівництво про проблему повідомлене.