Загинув генерал-майор служби цивільного захисту Микола Джумаджук

21 червня 2020 року трагічно пішов з життя колишній начальник Головного управління МНС України в Івано-Франківській області генерал-майор служби цивільного захисту Джумаджук Микола Васильович.

Відомо, що чоловік помер від ураження струмом. Медики провели ряд реанімаційних заходів, після чого підтвердили факт загибелі.
Микола Васильович народився 14 листопада 1971 року в селищі Ворохта Яремчанської міської ради Івано-Франківської області.
Закінчив Львівське пожежно-технічне училище, де навчався за спеціальністю «Протипожежна техніка та безпека». Згодом продовжив навчання у Харківському інституті пожежної безпеки, який закінчив у 1999 році.
Понад 20 років присвятив порятунку життя людей. Свій трудовий шлях розпочав у вересні 1992 року на посаді начальника караулу 13-ї самостійної державної пожежної частини м. Яремча. Рухаючись кар’єрними щаблями, у лютому 2008 року Микола Васильович став очільником Івано-Франківського гарнізону.
На час його керівництва варто згадати паводок на заході України — стихійне лихо, що сталося влітку 2008 року через інтенсивні грозові дощі. Тоді, внаслідок сильних злив, рятувальники надавали допомогу на території області. У ці дні головний рятувальник Прикарпаття перебував у всіх критичних місцях та допомагав рятувати людей.
«У пам’яті всіх, хто знав і працював разом зі Миколою Васильовичем, він залишиться висококваліфікованим фахівцем, мудрим керівником, хорошим другом.
Відхід у вічність близької людини є невимовно тяжким випробуванням для рідних і близьких покійного, тож у ці жалобні дні висловлюємо їм глибоке співчуття, поділяємо біль і горе, щиро сумуємо в цю скорботну годину.
Світлі спогади про цю доброзичливу людину назавжди залишаться у серцях всіх, хто знав, любив і поважав Миколу Васильовича…», – йдеться у повідомленні колег загиблого.