У Ворохті стався зсув дороги (фото)

 

За повідомленням Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації, 17 червня на дорозі місцевого значення по вул. Височана, що в смт. Ворохта, відбувся зсув проїжджої частини дороги.

“Внаслідок зсуву обмежений рух великогабаритного транспорту до вул. Височана, вул. Хоткевича та уч. Вороненка с. Яблуниця. Проїзд легкового транспорту забезпечено. Рух для великогабаритного транспорту здійснюється в об’їзд зі сторони вул. Б. Хмельницького смт. Ворохта”, – йдеться в повідомленні ОДА.

«Зсув ґрунту стався на ділянці дороги Ворохта – Вороненко, яка перебуває на балансі Департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА та яку обслуговує ДП «Дороги Прикарпаття»», – повідомив заступник селищного голови Ворохти Юрій Галик. За словами посадовця, цю ділянку автошляху востаннє обстежували у 2018 році. «Через дорогу прокладені бетонні кільця, які відводять воду. Вони з часом проломилися, дорога просіла і відбулося підмивання. Конструкція провалилася від віку», – додає пан Галик.

Керівництво селища неодноразово зверталося в область з проханням відремонтувати аварійну ділянку дороги Ворохта – Вороненко. Востаннє листування з приводу необхідності ремонту велося в березні цього року. У відповідях балансоутримувача та обслуговуючої організації сказано, що коштів в обласному бюджеті на капітальний ремонт цієї дороги у 2020 році не передбачено. Натомість, після проведення тендеру на визначення підрядної організації, яка займатиметься експлуатаційним утриманням доріг місцевого значення, планується провести поточний дрібний ремонт вищевказаної ділянки дороги.

По факту вчорашнього зсуву виконавчий комітет Ворохтянської селищної ради направив чергове звернення до Івано-Франківської ОДА.