SKOGUR — місце сили

Причин для придбання власного будинку в Карпатах існує безліч: хтось таким чином планує вигідно вкласти кошти, інший – знайти ідеальне місце для сімейного відпочинку на лоні природи; ще для когось дім стає тихою гаванню, в якій можна побути на самоті й подумати.

Втім, незважаючи на мету, практично всі власники нерухомості проходять один і той самий непростий шлях придбання – будівництва-експлуатації, в результаті якого з часом виникає ряд схожих запитань: «Що робити з будинком, поки я в Києві (Дніпрі, Харкові) і не живу в ньому? Може, здавати туристам? Хто буде за ним доглядати, коли я відсутній? Вклав чимало грошей, а що в результаті? Ще один пасив?»

Комплексне вирішення цих та інших питань, пов’язаних з безпроблемним користуванням майном в Карпатах, пропонує котеджне містечко SKOGUR, яке будується в селі Яблуниця Івано-Франківської області.

SKOGUR – це унікальний за своєю філософією й підходом до будівництва проєкт. «Основна ідея цього задуму полягає в тому, що всім, хто хоче мати будинок в горах, але не бажає заходити в процес купівлі землі, будівництва, а потім ще й незрозумілого процесу експлуатації будинку, ми пропонуємо готовий продукт. З цією метою ми спроектували великий котеджний комплекс. На шести гектарах землі, передбачених під забудову, плануємо звести 50 окремих котеджів, кожен з яких матиме свою земельну ділянку і разом з нею переходитиме у власність», — розповідає один з авторів ідеї, керівник проєкту Андрій Мартищук.

Для забудови обрали особливе місце. Локація складна для будівельників, проте має надзвичайно вигідне місце розташування: до центру Яблуниці лише один кілометр, а до найбільшого гірськолижного курорту «Буковель» — 12 км. Та найбільшою цінністю місцини є десятки гектарів столітніх лісів навколо, неймовірний вид на найвищі вершини українських Карпат – Говерлу та Петрос. А також могутні енергетичні потоки, що йдуть від Чорногірського та Горганського хребтів, у підніжжі яких, власне, й розміщене котеджне містечко. Ви тільки уявіть, наскільки тут потужне місце природної сили і як вона може заряджати людину!

Всі котеджі будуються в єдиному стилі скандинавської архітектури. Окрім того, що це – найактуальніший тренд в світі будівництва та архітектури, він ще й гармонійно вписується в Карпатський ландшафт.

Котеджі передають власникам готовими до експлуатації на 90%, тобто   бракуватиме тільки меблів, побутової техніки та освітлення. Втім, за бажання покупця, компанія SKOGUR може взяти на себе всі ці турботи і доукомплектувати будинок згідно передбачених стандартів.

Для будівництва використовують найякісніші матеріали та застосовують останні технології, отримавши енергоефективні й технологічні «розумні будинки». «В наших котеджах дуже високі показники енергоефективності: за температури повітря надворі -10 ºС, достатньо двох годин опалення, і в будинку довго триматиметься тепло. Також інтегрована система «розумний будинок: теплові насоси «повітря-повітря», дистанційно керовані пелетні камінофени, система припливно-витяжної вентиляції з рекуператором, система кондиціювання, електронні замки (віддалений доступ до будинку), пожежна сигналізація, різноманітні датчики опалення та освітлення тощо», —  наголошує Андрій Мартищук.

SKOGUR – містечко закритого типу з охороною, відеонаглядом, інтернетом, системою пожежогасіння та пожежною сигналізацією, спроєктоване як одна велика база відпочинку. Обслуговуванням території та будинків займається керівна компанія. «Перевага такого підходу очевидна, — каже керівник проекту. — Людина приїжджає в свій будинок, де вже все готове: є продукти в холодильнику, застелені ліжка і ввімкнено опалення. Вона не чистить сніг, не косить траву, бо це все вже зроблено. На території постійно перебуває персонал, який готовий будь-якої миті допомогти», — вказує на  переваги мій співрозмовник. Після того, як господар виїхав, будинок одразу прибирають і вже наступного дня туди можуть заїжджати туристи. «В період відсутності власника в котеджі приймають туристів і таким чином будинок заробляє. За нашими підрахунками, за сприятливих умов, для власників такі котеджі мали б окупитися за 9-10 років. Керівна компанія бере за свої послуги 30% прибутку, 70% отримує власник. У такому співвідношенні, за 50-60% завантаженості будинок окупить себе за вказаний період. Фактично, ми пропонуємо в певній мірі депозит, гарантований нерухомістю. Нерухомість приносить пасивний дохід, вона – швидколіквідна і не завдає клопотів», —переконаний співавтор ідеї проєкту SKOGUR.

Для всіх власників котеджів діють загальні правила, які прописуються в договорі з керівною компанією. Зокрема, господар будинку не повинен нічого змінювати в зовнішньому вигляді котеджу та ландшафті. Щодо інтер’єру, то тут все залежить від того, чи планує власник здавати цей будинок  туристам: якщо так, то всередині все має відповідати єдиному стандарту котеджного містечка,  якщо ж ні, то господар може змінювати внутрішнє оздоблення котеджу на власний смак. Ще однією важливою умовою є заборона здавати котедж туристам таємно від керівної компанії. Дотримання цих правил дозволить тримати високий рейтинг і стандарти в містечку.

Величезна територія забудови створює певний ефект безлюдності: навіть якщо всі будинки будуть заселені, люди все-одно мало зустрічатимуться один з одним. SKOGUR – ідеальне місце для тих, хто цінує гори, природу, спокій і їде в Карпати, щоби все це отримати. Енергетика місцевості сприяє емоційному й фізичному перезавантаженню, додає сил. Ще одним приємним бонусом буде можливість збирати гриби та ягоди, які ростуть на території містечка, а також пізнавати й досліджувати навколишню природу (кажуть, косулі підходять до самих котеджів).

Автори ідеї ставили перед собою мету не тільки побудувати певну кількість будиночків, але зробити ціле містечко з усією необхідною інфраструктурою, тому в проєкті передбачені СПА-центр, ресторан, дитячі та спортивні майданчики, форельні господарства, басейний комплекс, багато стежок, мотузкових парків та інших цікавинок. Особливу увагу приділяють оздобленню ландшафту: з часом тут буде чимало оригінальних дизайнерських елементів та арт-об’єктів, які перетворять прогулянки територією в особливу та незабутню подію, наповнену лише позитивними емоціями.

Якщо ви мрієте про будинок в Карпатах і після прочитаного все ще перебуваєте в роздумах, як бути далі, то ось вам ще один аргумент на користь SKOGURу: загальна вартість самостійно зведеного будинку, починаючи від придбання земельної ділянки й закінчуючи входом у готове приміщення з підведеною інтернет-мережею, буде практично такою ж (за умови будівництва рівноцінної будівлі), як ціна вже готового котеджу в SKOGUR, який ще й забезпечуватиме вам дохід. Про збережені нерви і здоров’я навіть не говоримо – вони безцінні!

НАШІ КОНТАКТИ
Телефон: +38 097 144 77 44
Імейл: [email protected]
Сайт комплексу: https://skogur.com.ua/
Ми на Фейсбук: https://www.facebook.com/pg/skogur.ua/photos/?ref=page_internal
Інстаграм: https://www.instagram.com/skogur.ua/?hl=ru

Презентаційне відео: https://www.youtube.com/watch?v=q-8_akkvPv4&feature=emb_title