100 тисяч гривень зібрали готельєри Яремчанщини на потреби медиків

На Яремчанщині готельєри зібрали близько ста тисяч гривень на допомогу медикам Яремчанської центральної міської лікарні, – про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив співзасновник Асоціації готельєрів та власників садиб Яремчанщини Андрій Дзвінчук.

До збору коштів долучилося близько двадцяти готелів та садиб – членів організації. Суми внесків були різні: від тисячі до десяти тисяч гривень.

«Почувши заклик жительки Татарова Наталі Кульчицької про збір коштів на апарат ШВЛ, ми з родиною прийняли одностайне рішення долучитися до збору коштів на апарат, а також допомогти медикам в придбанні засобів індивідуального захисту. Розуміючи, що апарат ШВЛ коштує чималих грошей, а зібрати їх потрібно якомога швидше, я звернувся до готельєрів – членів Асоціації з проханням приєднатися до акції. Вони підтримали ініціативу, долучилися до збору коштів і в результаті ми зібрали близько ста тисяч гривень», – розповідає Андрій Дзвінчук.

«Ми почули інформацію про збір коштів в Асоціації і вирішили долучитися, тому що розуміли, що держава не зможе забезпечити всі лікарні і потрібно допомогти. Жодних сумнівів у тому, що гроші підуть не туди, у нас не було, адже ми знали, що люди, які взялися за організацію, серйозні і відповідальні», – каже власниця котеджів «Аделіс» Наталя Квітчук.

«Такі ситуації є показовими в плані прояву свідомості та єдності. Найважливіше – це здоров’я наших людей, тому бізнес, який працює в регіоні, не може залишатися осторонь від вирішення соціальних проблем», – вважає керуючий мережі готелів «Велика ведмедиця» Нестор Мельник.

Загалом, на допомогу медикам волонтери Яремчанщини зібрали близько трьохсот шестидесяти тисяч гривень. Частину коштів (198 тисяч гривень)  вже витратили на облаштування кисневої системи в трьох палатах терапевтичного відділення Яремчанської центральної міської лікарні та придбання великої кількості засобів індивідуального захисту для медиків.

Наш кор.