Нема достойнішої справи – завжди нести в собі своє…

Традиційно, наприкінці січня кожного року, голова Яремчанського літературно-мистецького об’єднання «Зґарда» Ярослава Галик звітує про діяльність громадської організації за рік, що минув. Не став винятком і січень 2020 року. І треба відзначити, що з кожним роком звітна доповідь п. Ярослави стає обширнішою і тривалішою. Це результат чотирирічної клопіткої роботи учасників об’єднання та його керівництва.

Про проведені заходи, які традиційно відбуваються кожного останнього четверга місяця, про співпрацю з громадськими організаціями та державними установами міста, про участь членів об’єднання у літературно-мистецькому житті регіону, про особисті досягнення кожного «зґардівця», про плани на майбутнє та шляхи їх реалізації розповіла присутнім голова об’єднання у стінах міської бібліотеки 30 січня 2020 року.

Приємною несподіванкою стала мистецьки створена подяка від громадської організації для колективу Яремчанської міської бібліотеки «За дружню співпрацю та активну підтримку діяльності організації», створена на замовлення об’єднання «Зґарда» за ескізом художника Петра Грицюка. Свої подяки також отримали представники засобів масової інформації та громадських організацій, які допомагають у проведенні заходів та їх висвітленні, активні учасники «Зґарди». Говорячи про нагороди, неможливо не згадати про вручення відзнаки «За збереження історії» голові об’єднання Ярославі Галик, яку вручають за внесок у відродження історичної спадщини України, наукову та пошукову роботу.

За свою чотирирічну діяльність «Зґарда» об’єднала і згуртувала 41 учасника, кожен з яких є непересічною особистістю. Так, це непрості люди, з власними поглядами на творчість та існування, з різними життєвими позиціями та правилами, але вони надзвичайно талановиті й обдаровані Богом. Вони навчилися ділитися власними здобутками й тішитися перемогами своїх колег, навчилися простягати руку допомоги, бо кожен є майстром у своїй справі, навчилися гуртуватися, бо відчули силу у єдності. Про це свідчать завершальні слова доповіді Ярослави Галик: «…дозвольте мені як голові Яремчанського літературно-мистецького об’єднання «Зґарда» висловити сердечну вдячність всім учасникам «Зґарди» за активну організаційну і творчу діяльність протягом 2019 року, за вашу постійну підтримку і щире розуміння, за самовіддану натхненну працю, за тверду національну і громадянську позицію, за відповідальне ставлення до своїх громадських обов’язків, за прагнення до світлих і добрих звершень. Ваша творчість торкає душі і розкриває серця багатьох людей до добра і любові, до поступу і праці. Зичу всім нам нових творчих ідей та проектів, високого натхнення та плідних здобутків на літературно-мистецькій ниві, сповнення всього задуманого й омріяного, розвитку та вдосконалення нашої організації, злагоди в родинах, утвердження нашої держави та переможного миру в Україні».

                                                                                                     Наш кор.