«Україна» – UITM 2019

Асоціація готельєрів та власників садиб Яремчанщини спільно з представниками Яремчанської, Івано-Франківської міських рад та Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації представили туристичний потенціал Івано-Франківської області на Міжнародному туристичному салоні «Україна» – UITM 2019», який проходив у Києві з другого по четверте жовтня.

26-й Міжнародний туристичний салон «Україна» – UITM 2019 – найбільша туристична виставка сезону «осінь – зима» в Україні, де відбувалися презентації найактуальніших туристичних пропозицій. Вона служить ефективною міжнародною платформою для консолідації та спілкування професіоналів туристичної галузі з України та з-за кордону. Щорічно Міжнародний туристичний салон “Україна” об’єднує сотні компаній-учасників, делегатів готелів, курортів, авіакомпаній та аеропортів, а також представників міжнародних та національних туристичних організацій, дипломатів, урядових міністерств та відомств, агентів суміжних галузей з України та 20 країн.

Цьогоріч у виставці взяли участь національні туристичні організації Болгарії, Грузії, Єгипту, Польщі, Таїланду та ін. Вперше на UITM з національним стендом представлена Малайзія.

                                                                                                                       Наш кор.