IV Велика конференція готельєрів та рестораторів

Дев’ятнадцятого вересня у с. Поляниці на території Park Hotel Fomich відбулася IV Велика конференція готельєрів та рестораторів, яку організувала Асоціація готельєрів та власників садиб Яремчанщини. На захід прибуло понад двісті п’ятдесят учасників — представників сфери гостинності з усієї України. 

Відкриваючи конференцію, голова Асоціації готельєрів та власників садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський зазначив, що під час підготовки заходу організатори доклали максимум зусиль для того, щоб зробити його цікавим та динамічним. «Ми вибирали тих спікерів, які допоможуть вам зростати. Всі розуміють, що готель давно перестав бути статичною одиницею або місцем для ночівлі. Сьогодні готель – це емоції, враження, певний досвід, який хочуть отримати гості, ну і зрештою – це приємні спогади. Щиро хочу, щоб кожен з вас отримав те, за чим сюди прийшов, навіть більше», — побажав учасникам конференції керівник асоціації.

Упродовж дня перед присутніми виступили п’ять топових спікерів, знаних не лише в Україні, а й за її межами.

Сертифікований лектор СЕО Visotsky Consulting Kiev Катерина Балановська у своєму виступі поділилася досвідом побудови системного бізнесу. Це була серйозна розмова, однак цікава більше для великих готелів та компаній.

Бізнес-тренер Людмила Калабуха, у властивій їй легкій манері, розповіла, як швидко і безболісно перетворити заперечення клієнтів на гроші та продажі. Лайфхаки від Калабухи намагалися запам’ятати, мабуть, всі присутні в залі, адже завжди хочеться вміти схилити людей на свою сторону та переконати їх зробити те, що вам потрібно. 

Від шеф-кухаря, переможця телешоу «МайстерШеф. Професіонали» Павла Серветника, учасники конференції дізналися про чесну кухню. Справедлива ціна, якісні продукти та смачно приготовані страви української кухні – на думку шеф-кухаря це і є основні складові успіху закладу харчування. 

Засновник та керуючий партнер маркетингової агенції Aimbulance Роман Гавриш на конкретних прикладах показав, як будувати успішний клієнтський сервіс. Він розкритикував вкладання шалених коштів у дороге оздоблення, натомість закликав забезпечити належну якість перебування для гостей.

Головний ревізор країни — українська телеведуча, журналістка, письменниця та модель Ольга Фреймут навчала готельєрів та рестораторів догоджати навіть найвибагливішому клієнту. 

Також на конференції свої товари та послуги, необхідні для успішного ведення готельно-ресторанного бізнесу, представили понад сорок компаній —партнерів заходу. 

«Надзвичайно задоволена конференцією, адже отримала багато інформації, корисної мені не тільки як підприємцю, який займається туристичним бізнесом, але й просто як жінці», — ділиться своїми враженнями власниця котеджів «Аделіс» Наталя Квітчук. На думку підприємиці, захід провели на дуже високому рівні. «Багато цікавої інформації щодо того, як вести бізнес, чимало корисних знайомств, велика кількість залучених компаній, з якими можна налагодити співпрацю. Сподобалася сама подача інформації на конференції: це було сучасно та неординарно», — вважає пані Наталя.

Керуючий мережі готелів «Велика ведмедиця» Нестор Мельник на конференцію прийшов не один, а разом з адміністраторами, які працюють в закладах мережі. «На такі заходи потрібно брати команду, щоб вона побачила, що є невід’ємною частиною готельного організму. Взагалі готельний бізнес перестає бути кустарним. Він вимагає компетентності як від власника, так і від команди, яка, має бути, насамперед, результатоорієнтованою. Тому навчання не може закінчуватися одним семінаром. Для персоналу слід також проводити і майстер-класи», — вважає готельєр.

Першу конференцію на тему «Об’єднання готельєрів Яремчанщини – запорука туристичного розвитку та економічного зростання регіону» дві тисячі шістнадцятого року організувала ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю», яку очолює Андрій Дзвінчук. 

«Це фактично була перша ділова зустріч власників готелів та садиб, які функціонують в регіоні. Тоді вони між собою познайомилися, поспілкувалися, і що найважливіше, почали дивитися один на одного не тільки, як на конкурентна, але й як на однодумця, що має ті ж самі проблеми у веденні туристичного бізнесу. Як на мене, якраз тоді й було досягнуто основної мети – зібрати за одним столом людей, від діяльності яких залежить наповнення місцевих бюджетів та розвиток регіону загалом», — згадує керівник Інституту розвитку Яремчанського краю. Пан Дзвінчук високо оцінив рівень проведення конференції та зауважив, що саме у такому середовищі народжуються нові ідеї, відбувається обмін кращими практиками, а отримані знання та знайомства мають свою подальшу перспективу. «Звичайно, цьому всьому передувала тривала та кропітка праця, було задіяно великі фінансові, інформаційні та людські ресурси. Тому хочу щиро подякувати всім, хто долучився до організації та проведення конференції. Маю велике сподівання, що наша спільна праця щоразу примножуватиме результат», — підсумував Андрій Дзвінчук.

                                                                                      Юлія Максим’юк