«Кубок Карпат»

Шостого-сьомого квітня у Ворохті відбувся турнір з фрі-файту «Кубок Карпат». Самі змагання проводяться вже всьоме, однак другий рік поспіль вони, завдяки підтримці голови ГО «Іститут розвитку Яремчанського краю» Андрія Дзвінчука, проходять на Яремчанщині.

Як і минулого року, турнір присвятили пам’яті Артура Лі – нашого земляка, який загинув на Сході України. За життя Артур брав активну участь у розвитку Федерації фрі-файту. Під час проходження військової служби він двічі побував у «гарячих точках» Іраку, а  2014 року одним з перших вирушив виконувати свій обов’язок у зону АТО. Загинув під час обстрілу терористами села Красне Краснодонського району Луганської області з РСЗВ «Град». Селищний голова Ворохти Микола Йосипчук зауважив, що ворохтянці пам’ятають Артура Лі як людину, на яку завжди можна було покластися.  

Участь в турнірі «Кубок Карпат» взяли 120 спортсменів з Івано-Франківської, Тернопільської, Житомирської та  Київської областей віком від шести до вісімнадцяти років. Змагання тривали два дні: в перший день відбулися відбіркові бої, наступного – фінальні поєдинки. 

За результатами змагань, СК «Лідер» (м. Київ) посів четверте місце, бронзу отримав СК «Вікінг» з Івано-Франківська, на другій сходинці – вихованці Яремчанської дитячо-юнацької спортивної школи, а перемогу здобув Тернопільський СК «Характерник».

 «Найперше хочу висловити щирі слова подяки тренеру Валерію Одайському, який активно розвиває в регіоні цей вид спорту. Такі люди, як він, виховують в наших дітях не тільки силу духу, завзяття та дисципліну, але й патріотизм та любов до рідної землі. Також варто подякувати кожному меценату за допомогу у проведенні спортивного змагання та всім учасникам за наполегливу боротьбу», – зазначив Андрій Дзвінчук.

Спонсорами змагань виступили ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю», мережа прокатів «Dzvin-Sky»,  ресторан «Стара Ворохта», а також підприємці: Віталій Кермощук, Михайло Марків, Віктор Попадюк та інші.

                                                                            Юлія Максим’юк